Sorion Cream – крем против псоријаза и егземи

1.490,00 ден со вклучен ддв

Формулата на кремот Сорион се заснова на оригиналните природни начини на лекување на Ајурведата и е дел од секојдневната грижа за:

  • сува и воспалена кожа која се лупи
  • дополнителна нега при псоријаза, невродермити, егземи
  • 100% природен крем без кортикостероиди
  • со ним, куркума и кокосово масло
  • ги намалува воспаленијата и ја заздравува кожата
  • со антибактериски ефект и против штетни надворешни влијанија
  • ја регулира pH вредноста на кожата и помага во нејзината регенерацијa.

На залиха

MKD Македонски денар