Snake Complex – серум против брчки (сет од 2)

2.970,00 ден со вклучен ддв

Снејк Комплекс e револуционерна формула од лабораториски произведен протеин како тој што го има во змискиот отров и дејствува на кожата на следниот начин:

  • ги олабавува мускулите на лицето,
  • ја подобрува текстурата на кожата,
  • прави да изгледате до 10 години помладо.

 

На залиха

MKD Македонски денар