Polaryte HD – поларизирани очила за сонце (сет од 2)

2.980,00 ден 2.480,00 ден со вклучен ддв

Polaryte поларизираните очила за сонце овозможуваат вистинско гледање со висока дефиниција и 100% УВ заштита.

На залиха

MKD Македонски денар