ORANGE CARE – антицелулитен крем

1.480,00 ден 490,00 ден со вклучен ддв

Специфичен третман за намалување на целулитот или таканаречената кора од портокал, од нозете, бутовите и задниот дел, благодарение на дејството на 100 насто природните активни состојки со докажана ефикасност.

На залиха

MKD Македонски денар