My Salon Manicure – алатка за маникир

490,00 ден со вклучен ддв

My Salon Manicure е уред за автоматско полирање на ноктите на рацете и нозете, кој ги отстранува жлебовите и нерамнините и во исто време им дава на ноктите природен сјај кој останува видлив до две недели. My Salon Manicure на Orange Care е исто така многу компактен и лесен за употреба. Доаѓа со дополнителни два ролери за полирање и два ролери за сјај. По користењето на Orange Care My Salon Manicure, вашите нокти, со или без лак, ќе изгледаат како да сте излегле од професионален салон за нокти.

Ограничена понуда! Со нарачувањето на секој My Salon Manicure уред за полирање добивате гратис алуминиумски паричник во темно сина, светло сина, розева или тиркизна боја.

На залиха

MKD Македонски денар