Dr. Ming – чај од ананас

1.480,00 ден со вклучен ддв

За ананасот има многу испитувања и студии кои покажале дека помага во борба против вишокот килограми и е одличен диуретик, го спречува задржувањето на течностите и ви дава чувство на ситост заради високото ниво на растителни влакна. Благодарение на тие студии била направена и комбинацијата на чајот од ананас на Доктор Минг со нови 100 проценти природни состојки кои заедно ја прават најефикасната формула.

Производот Доктор Минг чај од ананас како активни компоненти содржи мешавина од спрашени растителни суровини: исушен ананас и дополнителна арома на ананас, листови од сена, листови од зелен чај, коњско опавче и фукус.

 

На залиха

MKD Македонски денар