Dr. Ming – чај за слабеење

1.480,00 ден со вклучен ддв

За ананасот има многу испитувања и студии кои покажале дека помага во борба против вишокот килограми и е одличен диуретик, го спречува задржувањето на течностите и ви дава чувство на ситост заради високото ниво на растителни влакна. Благодарение на тие студии била направена и комбинацијата на чајот од ананас на Доктор Минг со нови 100 проценти природни состојки кои заедно ја прават најефикасната формула за слабеење што сте ја пробале досега.

 

На залиха