Celltone – крем со екстракт од полжав (сет од 2)

2.970,00 ден со вклучен ддв

Код: Celltone

Celltone и дава сјај на Вашата кожа и Ве прави да изгледате помлади за кратко време. Ако страдате од брчки, лузни, стрии, акни или флеки, Celltone е вистинското решение за вас. Celltone е лесен за Вашата кожа.

На залиха