Age Fit – концентрат за брчки со моментален ефект (сет од два)

3.980,00 ден 2.990,00 ден со вклучен ддв

Ејџфит е револуционерен концентрат против стареење на кожата кој дејствува против вашите брчки. Со инвентивна формула која ја поддржува и промовира еластичноста на кожата.

  • Видлив моментален ефект до 8 часа.
  • Ги затегнува брчките околу очите, устата и на челото.
  • Ги зацрврстува контурите на лицето.
  • Уникатна комбинација од активни состојки и сладок корен, црница и црн сусам.
  • Богат со витамин Ц кој создава заштитен слој на кожата.
  • Со синтетички змиски комплекс SYN®-AKE кој ја измазнува кожата.
  • Доволно е да нанесете само неколку капки.

 

На залиха

MKD Македонски денар