Abexine – аналгетски гел

2.980,00  ден со вклучен ддв

Abexine е кремовиден гел кој има разладувачки и ублажувачки ефект. Со него брзо ќе ги смирите:
• главоболката и болките во мускулите
• проширени вени и хемороиди
• артритис, остеопороза, гихт.

Со секој Abexine гел ќе добиете бесплатно и Abexine гел ментол!

На залиха